Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Samospráva

Chcete, aby vaši záležitost projednalo zastupitelstvo nebo rada?

Pokud jste dosáhli 18 let, máte právo požadovat projednání určité záležitosti, která spadá do samostatné působnosti,radou nebo zastupitelstvem městské části. Toto právo se vztahuje i na osoby, které nemají české občanství, ale mají v městské části trvalý pobyt, a na osoby, které vlastní na území městské části nemovitost.

Žádost o projednání adresujte radě nebo zastupitelstvu a můžete ji podat prostřednictvím podatelny, a to i elektronicky na podatelna@praha3.cz.

Je-li taková žádost podepsána nejméně 0,5 % občanů městské části (tj. 357 občanů; k 31. 12. 2012 měla MČ Praha 3 celkem 71 409 občanů), musí být projednána na zasedání daného orgánu nejpozději do 60 dnů.

Chcete se obrátit se svou záležitostí přímo na člena zastupitelstva nebo rady?

Login