Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Prohlášení o přístupnosti

Tyto webové stránky zveřejňují informace v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb. o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve smyslu uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením. Toto prohlášení je zde uvedeno povinně na základě požadavku ustanovení § 8 výše jmenovaného zákona č. 99/2019 Sb.

Doporučená rozšíření prohlížeče

Ve formátu PDF nabízíme některé dokumenty a doplňující informace, které jsou příliš rozsáhlé a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc.

Část dokumentů je zveřejněna v některém z formátů aplikací Microsoft Office. Chcete-li tyto soubory zdarma prohlížet, doporučujeme nainstalovat mobilní aplikaci Microsoft Office nebo ukládat dokumenty do OneDrive, Dropbox nebo GoogleDisk, kde se soubor otevře v prohlížeči. Mobilní aplikaci Microsoft Office najdete v obchodě pro své zařízení: Google Play  —  Apple Store  —  Microsoft Store. Případně si můžete zdarma stáhnout kancelářský balík Open Office nebo LibreOffice.

Kontakt na správce webu

Své náměty, postřehy či informace o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím zasílejte na adresu web@praha3.cz.

Login