Tyto webové stránky zveřejňují informace v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb. o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením. Toto prohlášení je zde uvedeno povinně na základě požadavku bodu č. 32 přílohy č. 1 vyhlášky 64/2008 Sb.

Doporučená rozšíření prohlížeče

Ve formátu PDF nabízíme některé dokumenty a doplňující informace, které jsou příliš rozsáhlé a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc.

Část dokumentů je zveřejněna v některém z formátů aplikací Microsoft Office. Chcete-li tyto soubory zdarma prohlížet, doporučujeme nainstalovat mobilní aplikaci Microsoft Office, nebo ukládat dokumenty do OneDrive, Dropbox nebo GoogleDisk, kde se soubor otevře v prohlížeči. Mobilní aplikaci Microsoft Office najdete v obchodě pro své zařízení: Google Play  —  iTunes  —  Microsoft Store. Případně si můžete zdarma stáhnout kancelářský balík Open Office nebo LibreOffice

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím zasílejte na adresu web@praha3.cz.