Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Prohlášení o přístupnosti

Tyto webové stránky zveřejňují informace v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb. o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením. Toto prohlášení je zde uvedeno povinně na základě požadavku bodu č. 32 přílohy č. 1 vyhlášky 64/2008 Sb.

Doporučená rozšíření prohlížeče

Ve formátu PDF nabízíme některé dokumenty a doplňující informace, které jsou příliš rozsáhlé a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc.

Část dokumentů je zveřejněna v některém z formátů aplikací Microsoft Office. Chcete-li tyto soubory zdarma prohlížet, doporučujeme nainstalovat mobilní aplikaci Microsoft Office nebo ukládat dokumenty do OneDrive, Dropbox nebo GoogleDisk, kde se soubor otevře v prohlížeči. Mobilní aplikaci Microsoft Office najdete v obchodě pro své zařízení: Google Play  —  Apple Store  —  Microsoft Store. Případně si můžete zdarma stáhnout kancelářský balík Open Office nebo LibreOffice.

Kontakt na správce webu

Své náměty, postřehy či informace o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím zasílejte na adresu web@praha3.cz.

Login