Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Zimní údržba vozovek, chodníků a cest v zeleni

Kdo a jak se stará o zimní údržbu vozovek, chodníků a cest v Praze 3

Zimní údržba probíhá tuto zimu téměř ve stejném režimu jako v loňském roce. Vozovky a chodníky na území Prahy 3 jsou ve vlastnictví hlavního města Prahy a jejich správu a tedy i úklid a zimní zásahy zajišťuje Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s., na kterou nemá MČ Praha 3 bohužel žádný přímý organizační vliv.

Mapový portál zimní údržby vozovek a chodníků (tsk-praha.cz)

Za zimní zásahy na plochách ve správě MČ Praha 3, jako jsou především cesty v parcích, je zodpovědný Odbor ochrany životního prostředí, odd. správy komunálních služeb.

Více informací včetně úklidových plánů

Sdílet:

Pavel Hroch

01. 12. 2023

Výpis všech článků

Další důležité informace

Bez obrázku

Informace pro podnikatele: Od ledna se ruší vybrané registrace k dani z příjmů a dochází ke zrušení pokladen plátce daně

29. 12. 2023
Bez obrázku

Upozornění na dočasnou změnu trasy a zastávek autobusů v Hartigově ulici (ve směru na Ohradu)

05. 02. 2024
Bez obrázku

Upozornění na dočasnou změnu tras tramvajových linek číslo 7 a 19 (obousměrně)

16. 02. 2024
Login