Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Upozornění na dočasnou změnu tras tramvajových linek číslo 7 a 19 (obousměrně)

Od soboty 17. února 2024 do odvolání dochází z provozních důvodů k dočasné změně tras tramvajových linek číslo 7 a 19. Změny tras tramvajových linek (obousměrně)

Dotčené linky 7, 19

schema - změna tras linek 7 a 19 - 2024

  • Linka číslo 7 je ve směru od Radlické ze zastávky Vozovna Strašnice odkloněna přes zastávky Želivského, Biskupcova, Palmovka, Balabenka, Nádraží Vysočany, Kolbenova a Hloubětín do obratiště Lehovec.

  • Linka číslo 19 je ve směru od Pankráce ze zastávky Vozovna Strašnice odkloněna přes zastávky Solidarita, Limuzská a Nové Strašnice do obratiště Depo Hostivař


Aktuální informace o přesných časech odjezdů při krátkodobých změnách provozu lze vždy získat v aplikaci Vyhledávání spojení po zadání příslušného data.

Další informace na www.dpp.cz nebo na telefonické Infolince Dopravního podniku na čísle +420 296 19 18 17.

Výpis všech článků

Další důležité informace

Bez obrázku

Upozornění na dopravní omezení včetně úplné uzavírky části komunikací Luční a Křivá

07. 03. 2024
Bez obrázku

Staňte se členem okrskové volební komise

20. 03. 2024
Bez obrázku

Celoplošná deratizace stokové sítě odstartuje v úterý 2. dubna

26. 03. 2024
Login