Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Adresa Koněvova? Výměna občanských průkazů prodloužena do konce září

Občané s trvalým pobytem v bývalé Koněvově, dnes již Hartigově ulici si budou moci bezplatně požádat o nový občanský průkaz až do 30. září 2024.

Úřad městské části Praha 3 vychází vstříc občanům, kteří si stále nevyměnili občanský průkaz s adresou trvalého pobytu „Koněvova“. Původní lhůtu, jež končí tento týden, úřad prodlužuje o dalších šest měsíců. Občané s trvalým pobytem evidovaným v Koněvově, dnes již Hartigově ulici si tak budou moci bezplatně požádat o nový občanský průkaz ještě od 1. dubna až do 30. září letošního roku.

K výměně občanského průkazu je nutné dostavit se osobně. Konkrétní termín návštěvy úřadu Prahy 3 je možné rezervovat on-line. O výměnu občanského průkazu si lze zažádat rovněž na kterémkoli obecním úřadě obce s rozšířenou působností, v Praze na úřadech městských částí 1 až 22.

Veškeré praktické informace spojené s přejmenováním ulice lze nalézt na speciálním webu www.praha3.cz/hartigova.

K přejmenování Koněvovy ulice na současnou Hartigovu došlo vloni v říjnu. Název ulice nyní odkazuje na prvního žižkovského starostu Karla Hartiga.

Sdílet:

Jiří Hannich

28. 03. 2024

Výpis všech článků

Další důležité informace

Bez obrázku

Pozvánka na 10. zasedání Zastupitelstva městské části Praha 3

05. 04. 2024
Bez obrázku

Uporoznění na dočasné změny vedení tramvajových linek v souvislosti s přerušením tramvajového provozu v oblasti Masarykova nádraží a Libeňského mostu

26. 04. 2024
Bez obrázku

Upozornění na dopravní omezení na komunikaci Pražačka

07. 05. 2024
Login