Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Loupežné přepadení v Husinecké ulici

Kriminalisté pátrají po šestici útočníků, kteří v neděli dvacet minut před pátou hodinou ranní, v Husinecké ulici v Praze 3, fyzicky napadli a následně oloupili sedmadvacetiletého poškozeného.

Celému incidentu předcházela slovní rozepře, mezi skupinkou podezřelých a poškozeným. Ten si chtěl celou situaci zaznamenat na svůj mobilní telefon, což vedlo k eskalaci a poškozený začal před skupinkou ustupovat a následně i utíkat. Útočnici ho pronásledovali a podkopli mu nohy, kdy upadl na zem. Okamžitě byl dosud neznámými muži fyzicky napaden několika ranami pěstí do hlavy a dále kopy do oblasti těla. Po napadení mu některý z útočníků odcizil peněženku a mobilní telefon. Poškozený utrpěl zranění, která si vyžádala převoz do nemocnice.

Kriminalisté zajistili kamerové záznamy, jak z celého incidentu, tak z nedaleké večerky, kde si byla skupinka nakoupit před samotným napadením.

Pokud podezřelé na záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohli zdržovat, ozvěte se prosím neprodleně na linku 158. Děkujeme.

Celý případ kriminalisté v současné době prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu loupež, za což pachatelům v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Stáhněte si

foto 2 (1)
21. 01. 2022
1 MB
foto 1 (1)
21. 01. 2022
1 MB

Sdílet:

por. Mgr. Violeta Siřišťová

20. 01. 2022

Login