Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Opilí mladíci

Posilněni alkoholem ničili 23. února. 2022 po 19. hodině cizí majetek a ohrožovali kolemjdoucí. Pokus o útěk byl marný, strážníci je po dostižení předali státní policii.

Po převzetí oznámení o třech opilých mladících, kteří ohrožují kolemjdoucí na Tachovském náměstí, byly na uvedené místo vyslány dvě hlídky a natočena kamera MKS. Na záznamu bylo vidět, jak jeden z mladíků stříká barvu na zeď a druhý se snaží přehodit sdílenou ekoloběžku na komunikaci vedoucí do Karlínského tunelu. Operátor kamerového systému zasahujícím strážníkům poskytl popis a informoval je o pohybu mladíků, kteří se po spatření hlídek dali na útěk podchodem do parku Vítkov a přes cyklostezku zpět na Tachovské náměstí, kde je strážníci dostihli. Trojici výtečníků ve věku 24 a 25 let následně předali přivolané státní policii.

Sdílet:

MP Praha

24. 02. 2022

Login