Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Povedený trojlístek strážníci zadrželi

Dva muže a jednu ženu zadželi strážníci městské policie pro podezřelé chování u dodávky v Jičínské ulici na Praze 3.

Podezřelé chování muže u křižovatky ulic Vinohradská a Jičínská neušlo operátorovi kamerového systému v pondělí 31. ledna 2022 po 1. hodině ranní. Muž se dlouho rozhlížel do všech stran a pak se zastavil u červené dodávky, ze které vystoupila žena. Následně přešel ulici k dalšímu muži s kufrem na kolečkách. Oba si prohlíželi jeho obsah, pak muž s kufrem odešel a druhý se vrátil k dodávce, kde společně se ženou prohlíželi zavazadlový prostor vozidla. Vyslaná hlídka na místě zjistila poškození zámku u dveří spolujezdce, na zemi ležel odhozený hasák. Pro podezření z trestného činu omezila 41letou ženu a 36letého muže na osobní svobodě a přivolala Policii ČR. Při kontrole nejbližšího okolí nalezli strážníci na tramvajové zastávce i druhého muže s kufrem. Okolnosti případu šetří státní policie.

Login