Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Rušení nočního klidu, posprejovaná fasáda a hledaná osoba

Kvůli rušení nočního klidu zavolal dne 24. 1. 2022 nájemník z Prahy 3 na linku 156. U okna bytu, z kterého hluk vycházel, byla navíc čerstvě posprejovaná fasáda domu.

Mladá žena, která měla byt pronajatý, strážníkům tvrdila, že spala ve vedlejší místnosti a o ničem neví. Ostatní sice připustili, že si pouštěli hudbu, ale dál odmítli s hlídkou cokoli řešit. Mezi podezřelými ve věku 23 až 27 let byl i jeden celostátně hledaný muž. Případ si převzala státní policie. Rušením nočního klidu se bude zabývat správní orgán.

Sdílet:

MP Praha

28. 01. 2022

Login