Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Zastupitelé v období 2018—2022

Jan Bartko
bartko.jan@praha3.cz


Jana Belecová
belecova.jana@praha3.cz


Mgr. Alexander Bellu
bellu.alexander@praha3.cz


Bc. Jan Bína
bina.jan@praha3.cz


Mgr. Lucie Bogdanová
bogdanova.lucie@praha3.cz


Bc. Filip Brückner
bruckner.filip@praha3.cz


Margita Brychtová
brychtova.margita@praha3.cz


Mgr. Pavel Dobeš
dobes.pavel@praha3.cz


Mgr. František Doseděl
dosedel.frantisek@praha3.cz

  • Česká pirátská strana
  • neuvolněný radní

Ing. Josef Heller, MBA
heller.josef@praha3.cz


Mgr. Martina Chmelová
chmelova.martina@praha3.cz


Martin Chour
chour.martin@praha3.cz


Bc. Tomáš Kalivoda
kalivoda.tomas@praha3.cz


Mgr. Pavel Křeček
krecek.pavel@praha3.cz


RNDr. Jan Materna, Ph.D.
materna.jan@praha3.cz


Ing. arch. Matěj Michalk Žaloudek
mzaloudek.matej@praha3.cz


Ing. Tomáš Mikeska
mikeska.tomas@praha3.cz

  • TOP 09 a Starostové (STAN)
  • místostarosta

Ing. Mojmír Mikuláš
mikulas.mojmir@praha3.cz


JUDr. Pavel Musil
musil.pavel@praha3.cz


Ing. Marcela Novotná
novotna.marcela@praha3.cz


Mgr. Jan Novotný
novotny.jan@praha3.cz


Bc. Michal Papež
papez.michal@praha3.cz


PhDr. Pecićová Gabriela, MBA
pecicova.gabriela@praha3.cz


Mgr. Robert Pecka
pecka.robert@praha3.cz


Jiří Ptáček
ptacek.jiri@praha3.cz​


Mgr. Ondřej Rut
rut.ondrej@praha3.cz

  • Zelení a nezávislí
  • místostarosta

PhDr. Lýdia Říhová, Ph.D.
rihova.lydia@praha3.cz


Bc. David Soukup
soukup.david@praha3.cz

  • ANO 2011

JUDr. Tomáš Sunegha
sunegha.tomas@praha3.cz


Bc. Jiří Svrček
svrcek.jiri@praha3.cz


Bc. Tomáš Štampach
stampach.tomas@praha3.cz


Štěpán Štrébl, MPhil
strebl.stepan@praha3.cz​


David Tacl, M.A.
tacl.david@praha3.cz


Bc. Mgr. Petr Venhoda
venhoda.petr@praha3.cz


Mgr. Michal Vronský
vronsky.michal@praha3.cz

Login