Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Zastupitelé v období 2018—2022

  • Volí a odvolávají starostu, zástupce starosty a další členy rady.
  • Stanovují počet uvolněných členů zastupitelstva.
  • Schvalují rozpočet a závěrečný účet městské části. 
  • Schvalují program rozvoje městské části. 
  • Vyjadřují se k návrhu rozpočtu a návrhu programu rozvoje hlavního města Prahy. 

Jednací řád Zastupitelstva MČ Praha 3 Jednací řád Zastupitelstva MČ Praha 3

Bc. Jan Bartko

bartko.jan@praha3.cz

Jana Belecová

belecova.jana@praha3.cz

Mgr. Alexander Bellu

bellu.alexander@praha3.cz

Bc. Jan Bína

bina.jan@praha3.cz

Mgr. Lucie Bogdanová

bogdanova.lucie@praha3.cz

Bc. Filip Brückner

bruckner.filip@praha3.cz

Margita Brychtová

brychtova.margita@praha3.cz

Mgr. Pavel Dobeš

dobes.pavel@praha3.cz

Mgr. František Doseděl

dosedel.frantisek@praha3.cz

Ing. Josef Heller, MBA

heller.josef@praha3.cz

Mgr. Martina Chmelová

chmelova.martina@praha3.cz

Martin Chour

chour.martin@praha3.cz

Bc. Tomáš Kalivoda

kalivoda.tomas@praha3.cz

Mgr. Pavel Křeček

krecek.pavel@praha3.cz

RNDr. Jan Materna, Ph.D.

materna.jan@praha3.cz

Ing. Tomáš Mikeska

mikeska.tomas@praha3.cz

Ing. arch. Matěj Michalk Žaloudek

mzaloudek.matej@praha3.cz

Ing. Mojmír Mikuláš

mikulas.mojmir@praha3.cz

JUDr. Pavel Musil

musil.pavel@praha3.cz

Ing. Marcela Novotná

novotna.marcela@praha3.cz

Mgr. Jan Novotný

novotny.jan@praha3.cz

​Bc. Michal Papež

papez.michal@praha3.cz

PhDr. Gabriela Pecićová, MBA

pecicova.gabriela@praha3.cz

Mgr. Robert Pecka

pecka.robert@praha3.cz

Jiří Ptáček

ptacek.jiri@praha3.cz​

Mgr. Ondřej Rut

rut.ondrej@praha3.cz

PhDr. Lýdia Říhová, Ph.D.

rihova.lydia@praha3.cz

Bc. David Soukup

soukup.david@praha3.cz

  • ANO 2011

Martin Sumerauer

sumerauer.martin@praha3.cz

JUDr. Tomáš Sunegha

sunegha.tomas@praha3.cz

Bc. Jiří Svrček

svrcek.jiri@praha3.cz

Bc. Tomáš Štampach

stampach.tomas@praha3.cz

David Tacl, M.A.

tacl.david@praha3.cz

Bc. Mgr. Petr Venhoda

venhoda.petr@praha3.cz

Mgr. Michal Vronský

vronsky.michal@praha3.cz

Login