Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

ZŠ Chmelnice uspořádala Májovou slavnost

Májová slavnost uspořádaná ve středu 3.5. na školní zahradě ZŠ Chmelnice, přilákala spoustu natěšených dětských tváří i jejich rodiče. Na děti čekalo mnoho soutěžních stanovišť, kde si mohly vyzkoušet svou šikovnost a zdatnost.

Žáci si vysoutěžili  speciální chmelnické peníze, neboli "chmelníčky". Za tyto dukáty si děti měnily ve stáncích, krásné odměny. Další atrakce, cukrová vata, či velká nafukovací skluzavka také slavily velký úspěch. A to pořád není vše, na co se děti a rodiče mohli těšit!

Velkou návštěvnost zaznamenalo divadelní představení O dvanácti měsíčkách, dále kytarové, či flétničkové i taneční vystoupení, kde účinkovali žáci ZŠ Chmelnice. Bylo hezké pozorovat, že i žáci vyšších ročníků se nejen  účastnili soutěží, ale ochotně pomáhali při organizaci. S úsměvem obsluhovali ve stáncích s občerstvením, aby nikdo z návštěvníků neměl hlad, či vesele malovali různé motivy na obličeje rozzářených dětí.

Na konci si děti i s rodiči  odnášely nejen krásný zážitek z povedeného dne, ale i balónek na památku. A pokud nějaký chlapec, či děvče plakali, bylo to proto, že byli smutní, že tento den tak rychle skončil!

Sdílet:

Mgr. Bc. Václav Havelka, ředitel ZŠ Chmelnice

09. 05. 2023

Výpis všech článků

Další zprávy

sem teď patří-1 (1)

Sběr tříděného odpadu je teď jednodušší

10. 05. 2023
Starosta s primátorem 1

Primátor Svoboda se v Praze 3 zajímal o dodržování nočního klidu, rozšiřování gymnázia a dobíjení elektrobusů

11. 05. 2023
V5

Pečovatelská služba Praha 3 uspořádala ve spolupráci s městskou částí vernisáž obrazů

11. 05. 2023
Další zprávy
Login