Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Pečovatelská služba Praha 3 uspořádala ve spolupráci s městskou částí vernisáž obrazů

V pátek 28.dubna uspořádala Pečovatelská služba Praha 3 ve spolupráci s MČ Praha 3 v Komunitním centru Ostromečská vernisáž obrazů psycholožky Markéty Kavale. 

Vernisáž obrazů byla inspirovaná stylem patchoworku obyvatelky domova s pečovatelskou službou Roháčova Jiřiny Pleyerové a jejím námětem podmořského světa v duchu impresionismu. Akci slavnostně zahájila zastupitelka a předsedkyně Komise pro sociální politiku Zdena Štěpánková, vedoucí klubů seniorů Pečovatelské služby Praha 3 Ondřej Syrový, vedoucí Katedry speciální pedagogiky UJAK Jarmila Klugerová a žižkovský římskokatolický farář Vít Uher. Kromě občerstvení byla na vernisáži pro seniory připravena hudební produkce v podobě koncertu muzikálové hvězdy Josefa Štágra. Zájemci mohou výstavu navštívit každý pátek od 14 – 16 hodin.

Sdílet:

Ondřej Syrový, Pečovatelská služba Praha 3

11. 05. 2023

Login