Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Volný čas na Trojce potřetí

Ve středu 6. září uspořádala radnice Prahy 3 velmi zajímavou a užitečnou akci zaměřenou na prezentaci aktivit organizací volného času na Praze 3.

Třetí ročník tohoto veletrhu volnočasových aktivit pro děti a mládež se uskutečnil na náměstí Jiřího z Poděbrad za účasti starostky Vladislavy Hujové a radní pro školství MČ Praha 3 Jaroslavy Sukové, které pozdravily stovky dětí, které s rodiči zaplnily Jiřák. "Přeji vám, abyste si z bohaté nabídky, kterou pro vás organizace připravily, vybrali tu správnou činnost, které se budete po celý rok věnovat a bude vás bavit", zněl vzkaz starostky Vladislavy Hujové přítomným dívkám a klukům. P1010866

Cílem prezentace volnočasových aktivit v MČ Praha 3 na jednom místě je usnadnit rozhodování, jaký kroužek pro dítě vybrat. Letošního ročníku využilo ke své prezentaci 29 organizací, které jsou P1010797svojí činností zaměřeny na práci s mladými lidmi, jako jsou např. sportovní kluby, zájmové kroužky, dětská centra, skautské oddíly atd. Velkému zájmu všech přítomných se těšily především praktické ukázky bojových umění, bike show, taneční představení a mnohé další. Odpoledne plné her, soutěží, výtvarných dílen a mnoha jiných zájmových kroužků využili mnozí zájemci přímo k vyzkoušení konkrétních aktivit. Tu nejvhodnější si mohli nejen vybrat, ale rovnou na místě se do kroužku i přihlásit. Mnohé organizace si připravily pro návštěvníky různé workshopy, v nichž atraktivní formou představily svoji činnost.
Vydařenému odpoledni přálo i počasí a bylo vidět, že si tento typ prezentace možností trávení volného času dětí a mládeže našel mezi obyvateli naší městské části značnou oblibu.

 

                                                                                                                                                                                                  Jan Dvořák

                                                                                                                                                                          Foto: Kristýna Dražanová

Výpis všech článků

Další zprávy

děti

Projekt městské části Zdravé děti na Trojce se zaměří na aktivity zaměřené na různé oblasti výchovy a péče o zdraví

08. 09. 2017
TES_6813a

Jak se sportovalo před sto lety?

18. 09. 2017
seifertuv_zizkov_HP_slider

Literární soutěž Seifertův Žižkov pozná své výherce

18. 09. 2017
Další zprávy
Login