Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Vítejte na Jarově, zaznělo první školní den

Čtvrtého září se opět po prázdninách otevřely brány našich škol, aby přivítaly žáky i nové zaměstnance ve školním roce 2017/2018.

IMG_9927S úsměvem na tváři i s posmutnělou náladou usedaly děti po dvouměsíčním volnu do školních lavic i v Praze 3. ZŠ a MŠ Jarov se zaměřila hlavně na prvňáčky, které rodiče doprovodili  poprvé do školy a ti zvědavě okukovali nové prostředí i spolužáky. Slavnostně je v atriu školy přivítalo nejen vedení školy a třídní učitelky, ale také zástupci Prahy 3 v čele se starostkou Vladislavou Hujovou a radní pro školství Jaroslavou Sukovou.  IMG_9964

„Vítejte na Jarově, všem školákům přejeme krásný den i úspěšný začátek školního roku. Prvňáčkům přejeme aby se jim ve škole líbilo, rodičům a prarodičům pak pevné nervy, aby vše dobře zvládli,“ zaznělo během slavnostního proslovu starostky Hujové. Od 1. třídy je výuka se zaměřena především na individuální přístup, kdy pedagogové zohledňují pracovní tempo žáků nebo poskytují bezprostřední pomoc dětem při řešení problémů. 

IMG_9906ZŠ a MŠ Jarov vstupuje do nového školního roku s několika novinkami. Otevřely se  nově  zrekonstruované prostory v přízemí, kde se nachází nová moderní kuchyň s jídelnou, počítačová a jazyková pracovna, sauna, třída školní družiny, žákovská knihovna i zázemí programu EATS. V suterénu byla vybudována sauna, kterou budou moci využívat i žáci ostatních škol z Prahy 3.

                                                                                                                                   Jan Dvořák

                                                                                                                    Foto: Radko Šťastný

 

Výpis všech článků

Další zprávy

akropolis-outdoor

Palác Akropolis zažije simulovaný teroristický útok

06. 09. 2017
IMG_0287

Volný čas na Trojce potřetí

07. 09. 2017
děti

Projekt městské části Zdravé děti na Trojce se zaměří na aktivity zaměřené na různé oblasti výchovy a péče o zdraví

08. 09. 2017
Další zprávy
Login