Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Palác Akropolis zažije simulovaný teroristický útok

Dne 7. září 2017 mezi 8.00 a 11.00 hodinou se v Paláci Akropolis a v jeho nejbližším okolí uskuteční součinnostní cvičení s tématem teroristického útoku.

Cvičení se zúčastní Policie ČR, Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy a Městská policie hl. m. Prahy. Předpokládaná účast je cca 500 osob.

Z tohoto důvodu dojde k částečnému krátkodobému omezení dopravy v ulicích Kubelíkova, Fibichova a Víta Nejedlého. A to jak pro pěší, tak pro automobily.

Doprava bude řízena strážníky Obvodního ředitelství Městské policie Praha 3 a příslušníky Policie ČR.

"Cvičení ukáže to nejhorší, co by se mohlo stát. Nikdo z nás si samozřejmě nepřeje, abychom zažili něco podobného. Ale jen důkladným nacvičováním se lze vypořádat s takovou potencionální hrozbou, jako je teroristický útok," uvedla starostka Vladislava Hujová, která má na starosti na žižkovské radnici bezpečnost a krizové řízení..

 

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_0287

Volný čas na Trojce potřetí

07. 09. 2017
děti

Projekt městské části Zdravé děti na Trojce se zaměří na aktivity zaměřené na různé oblasti výchovy a péče o zdraví

08. 09. 2017
TES_6813a

Jak se sportovalo před sto lety?

18. 09. 2017
Další zprávy
Login