Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Veřejná debata v hotelu Olšanka představí kandidáty na starostu

Osmička kandidátů na starostu Prahy 3 bude 6. října od 19. 00 hodin diskutovat s veřejností v kongresovém sále hotelu Olšanka. Předvolební debatu zde ve spolupráci s městskou částí pořádá občanské sdružení Kauza 3.

Jednotliví lídři kandidátek na debatě  s veřejností představí své programové priority. Přijďte si poslechnout a diskutovat s Tomášem Štampachem (Svobodní), Irenou Ropkovou (ČSSD), Vladislavou Hujovou (TOP 09), Matějem Stropnickým (ŽNS), Alexandrem Bellu (ODS), Michalem Konvičkou (DJK), Pavlem Ambrožem (KSČM) a Gabrielou Novákovou (Volba pro město). Debatu bude moderovat Milan Šíma.

Na www.volebnikalkulacka.kauza3.cz naleznete volební kalkulačku pro Prahu 3. Devět z dvanácti politických uskupení kandidujících do zastupitelstva Prahy 3 zde představuje své názory na hlavní komunální témata. Vyplněním kalkulačky můžete zjistit, která strana vám je názorově nejbližší.

Výpis všech článků

Další zprávy

_MG_9225

Den seniorů oslaví v Praze 3 sportovním soutěžením i big bandem

25. 09. 2014
IMG_5617

Vychází nová knížka o Domě odborových svazů

26. 09. 2014
home

Náměstí Jiřího z Poděbrad patřilo polské kuchyni a kultuře

29. 09. 2014
Další zprávy
Login