Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Veřejná debata představí projekt bytového domu

Veřejné projednání záměru na výstavbu projektu „Bytový dům Koněvova – Roháčova – Budovcova – Kaplířova“ se uskuteční 20. ledna od 17.00 hodin v prostorách radnice na Havlíčkově náměstí.

249732_128339_pozvanka.jpg

Radnice tak pokračuje v sérii veřejných diskuzí o významných projektech, které by měly změnit podobu Prahy 3. Po prosincové debatě, jež představila projekt Viktoria Žižkov Center, se v úterý 20. ledna od 17.00 hodin v zasedací místnosti Zastupitelstva městské části Praha 3 v prvním patře radnice na Havlíčkově náměstí 9 bude projednávat záměr na výstavbu projektu bytového domu Koněvova – Roháčova – Budovcova – Kaplířova s administrativními prostory, obchody a službami v přízemí. Kromě široké veřejnosti jsou zváni i zástupci z řad architektů a památkářů.

Výpis všech článků

Další zprávy

voda_1

Majitelé nemovitostí můžou požádat o dotaci na výměnu olověných vodovodních přípojek

07. 01. 2015
Lupacova

Policisté před ZŠ Lupáčova hlídají především bezpečnost dětí

07. 01. 2015
IMG_9483

Praha 3 uctila památku obětí teroristického činu černou vlajkou

08. 01. 2015
Další zprávy
Login