Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Praha 3 uctila památku obětí teroristického činu černou vlajkou

Městská část Praha 3 vyvěsila na budově své radnice v souvislosti s včerejším teroristickým útokem v Paříži černou vlajku a pošle francouzskému velvyslanectví kondolenční dopis. Útok na kanceláře týdeníku Charlie Hebdo považuje za ohrožení všech lidí, kteří bojují za obranu svobody a odmítají ideologii teroru.

249882_128751_IMG_9499.jpg

Městská část vnímá s úzkostí a zděšením zprávy přicházející z Paříže o teroristickém útoku v kancelářích týdeníku Charlie Hebdo. Je to šílenství, které neguje staletí tvorby naší civilizace a práv, zejména právo na svobodu slova. Jedná se o ohrožení nás všech, protože v očích těch, kteří se dopouštějí činů tohoto druhu, mírové soužití, politická, občanská a náboženská svoboda každého, nic neznamená. Dnes se cítíme být všichni napadeni a zasaženi. Naše solidarita jde k rodinám obětí a celému francouzskému národu, ale i těm, kteří kdekoliv bojují za obranu svobody a životů těch, jež jsou proti ideologii teroru,“ píše se v kondolenčním dopise adresovaném francouzskému velvyslanectví.

 

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_9439

Na žižkovské radnici koledovali tři králové

08. 01. 2015
live_bband

Poprockový Live Band vystoupí ve Vyšší škole uměleckoprůmyslové na Žižkově náměstí

09. 01. 2015
Herny_003

Starostka Prahy 3 žádá o urychlené zrušení 187 výherních terminálů

14. 01. 2015
Další zprávy
Login