Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Policisté před ZŠ Lupáčova hlídají především bezpečnost dětí

Strážníci, kteří hlídkují před ZŠ Lupáčova v době, kdy rodiče vozí děti auty do zdejší školy, se zaměřují hlavně na bezpečnost dětí a plynulost provozu před zdejší základní školou. Vyplynulo to po jednání zástupkyně starostky Lucie Vítkovské s ředitelem městské policie Praha 3 Dušanem Machoněm a zástupcem rodičů žáků této školy Martinem Veselovským.

249771_128373_Lupacova.jpg

Martin Veselovský se na setkání, které iniciovala zástupkyně starostky Vítkovská, zajímal o způsob, jak městská policie postupuje při zajišťování dopravního provozu před školou.

Zástupkyně starostky i šéf městských policistů v Praze 3 ho ubezpečili, že strážníkům před ZŠ Lupáčova jde především o bezpečnost dětí přicházejících do školy. Proto zde od Nového roku vždy před osmou hodinou dohlížejí na to, zda řidiči svým chováním neohrožují ostatní účastníky dopravního provozu. Nebezpečné může být například vjíždění na chodník či parkování v křižovatce.

„Nejde nám o to ‚trestat‘ řidiče za to, že vozí své děti do školy autem, ale jde nám o bezpečnost a plynulost provozu před základní školou,“ ubezpečil Martina Veselovského ředitel městské policie Praha 3 Dušan Machoň.

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_9483

Praha 3 uctila památku obětí teroristického činu černou vlajkou

08. 01. 2015
IMG_9439

Na žižkovské radnici koledovali tři králové

08. 01. 2015
live_bband

Poprockový Live Band vystoupí ve Vyšší škole uměleckoprůmyslové na Žižkově náměstí

09. 01. 2015
Další zprávy
Login