Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Majitelé nemovitostí můžou požádat o dotaci na výměnu olověných vodovodních přípojek

Do 16. února přijímá Ministerstvo pro místní rozvoj od majitelů nemovitostí žádosti o dotaci na výměnu olověných vodovodních přípojek. Žadatelé mohou získat maximálně dvacet tisíc korun na jednu bytovou jednotku.

O dotaci mohou požádat vlastník nebo spoluvlastník domu s domovními olověnými rozvody vody, společenství vlastníků jednotek, vlastník nebo spoluvlastník bytu v domě s domovními olověnými rozvody vody, ve kterém společenství vlastníků jednotek nevzniklo.  

V pražské metropoli je dosud zhruba tři procenta přípojek, které jsou z olověného materiálu. Obsah olova v pitné vodě se ale podle vyjádření Ministerstva pro místní rozvoj pohybuje hluboko pod stanoveným limitem.

Dotaci poskytuje Ministerstvo pro místní rozvoj z podprogramu Podpora oprav domovních olověných rozvodů. Podmínky pro čerpání dotace lze nalézt na webových stránkách ministerstva www.mmr.cz.

Výpis všech článků

Další zprávy

Lupacova

Policisté před ZŠ Lupáčova hlídají především bezpečnost dětí

07. 01. 2015
IMG_9483

Praha 3 uctila památku obětí teroristického činu černou vlajkou

08. 01. 2015
IMG_9439

Na žižkovské radnici koledovali tři králové

08. 01. 2015
Další zprávy
Login