Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Veletrojka — veletrh sociálních a návazných služeb na Praze 3

Tradiční akci zaměřenou na péči, prevenci a poradenství pořádá městská část Praha 3, Infocentrum Prahy 3 ve spolupráci s Rodinným a komunitním centrem Paleček a klubem Remedium. Akce se uskuteční ve čtvrtek 8. června od 14.00 na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Ve čtvrtek 8. června od 14.00 do 18.00 na náměstí Jiřího z Poděbrad budou mít návštěvníci, tak jako každý rok opět možnost prostřednictvím řady stánků jednotlivých organizací získat ucelenné informace  o službách v sociální oblasti podporovaných městskou částí. Veletrojka má za cíl ukázat pestrost a rozsah těchto služeb a nabídne konkrétní službu každému, kdo ji aktuálně potřebuje. Je příležitostí organizacím představit se a otevírá dveře k užší spolupráci jednotlivý poskytovatelům. V 15.30 se představí Rodinné a kulturní centrum Paleček, které si pro veřejnost přichystalo valašské tanečky, bohatý program doplní také Husitské centrum a vystoupení tanečního souboru Gitanne v 16.00. V 16.25 pak Klub Remedium nechá zahrát Klubem veselých zpěváků písně s harmonikou. A konečně od 17.05 Nová Trojka představí výrazový tanec. 

Login