Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Pražský Montmartre /II na Trojce

Už počtvrté pořádá městská část Praha 3 pravidelné koncerty v ulicích Prahy 3. Na koncerty se tak opět můžete těšit každou červnovou středu od 17.30 na Kostnickém náměstí u kavárny Pod korunami stromů. Chybět nebudou ani oblíbené tančírny.

Ve středu 7. června od 17.30 se můžete těšit na koncert Martina Sedláka a Jendy Nováka, kteří představí posluchačům svůj rockový repertoár s prvky blues a soulu. 14. června se pak můžete těšit na kapelu The Brownies, kteří hrají pestrou směs napříč žánry jako například swing, reggae, jazz a soul. 21. června pak zahrají Bechy a Free a 28. června se představí na Kostnickém náměstí Couple of Sounds, kteří zahrají akusticky moderní, klasické i filmové hity.

Program koncertů:
7. června - Martin Sedlák & Jenda Novák - - rock&roll, soul, blues - kytara a zpěv s klávesovým doprovodem
14. června - The Brownies - soul, jazz, swing, reggae, blues
21. června - Bechy & Fee - reggae, soul
28. června - Couple of Sounds - zpěv, cajon, kytara - moderní, klasické i filmové hity

Za zmínku stojí také to, že zde od pondělí 12. června budou každé druhé pondělí od 19 hodin probíhat také letní tančírny skupiny Art 4 People. Tančírny jsou vhodné pro muže i ženy každého věku, dorazit lze sám i s partnerem či přáteli. Více informací o tančírnách najdete zde.

Login