Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Úplná uzavírka komunikace Jičínská v úseku Lucemburská – Vinohradská

Z důvodu výměny povrchu vozovky a opravy tramvajové trati v prostoru křižovatky Flora.

Odbor dopravy ÚMČ Praha 3 upozorňuje na úplnou uzavírku komunikace Jičínská v úseku Lucemburská – Vinohradská (v obou směrech) z důvodu výměny povrchu vozovky a přípravy nového uspořádání kolejového křížení tramvajové trati v prostoru křižovatka Flora (tj. ulic Vinohradská x Jičínská). Uzavírka proběhne v termínu od úterý 5. 6. 2012 do soboty 30. 6. 2012. Vjezd do garáží objektu Palác Flora bude provizorně zachován, příjezd bude možný pouze od křižovatky ulic Jičínská a Lucemburská.

Objízdná trasa pro individuální automobilovou dopravu je v úseku Olšanské nám. – Vinohradská vedena obousměrně po komunikacích Olšanská, Jana Želivského, Vinohradská.  

U autobusových linek č. 136 a 175 se přemísťují zastávky Flora (pro směr Orionka před křižovatku s Lucemburskou ulicí, pro směr Olšanské náměstí z Jičínské ulice do Lucemburské ulice) a Orionka (pro směr Olšanské náměstí z ulice Korunní do Boleslavské ulice), mezi zastávkami Flora a Orionka se pro oba směry v Baranově ulici u křižovatky s ulicí Vinohradská zřizuje zastávka Radhošťská.

Tramvajová linka č. 5 je ze zastávky Olšanské náměstí vedena přes zastávky Olšanská, Nákladové nádraží Žižkov a Želivského na Olšanské hřbitovy, kde je ukončena. Nástupní zastávkou je Želivského (u Strojimportu). Noční linka č. 58 je v úseku Olšanské náměstí – Nákladové nádraží Žižkov odkloněna přes zastávku Olšanská. Více viz leták Dopravního podniku hl. m. Prahy v příloze.   

Upozornění: Na tuto uzavírku bude bezprostředně navazovat rekonstrukce tramvajové trati v ulicích Vinohradská (v úseku Čáslavská - Písecká) a Jičínská (v úseku Vinohradská – Korunní), které proběhnou v dalších etapách s předpokládanými termíny od 30. 6. do 8. 8. 2012 a od 8. 8. do 12. 9. 2012. Tyto rekonstrukce budou mít vliv i na automobilový provoz v ulici Vinohradská a bezprostředním okolí.

Investorem uvedených akcí je společnost IDS, a.s., Na Moráni 360/3, 120 00 Praha 2

Zhotovitelemje společnost Pražské silniční a vodohospodářské stavby a.s., Dubečská 3238, 100 00 Praha 10, odpovědný pracovník pan Marhan, tel.: 602 239 038

Rozhodnutí pro výše uvedené akce vydává Hlavní město Praha, Magistrát hlavního města Prahy, Odbor dopravních agend, Jungmannova 29, 111 21 Praha 1.

Výpis všech článků

Další zprávy

Crazy_oh_MG_3387

Dětský den odstartoval Crazy olympiádou

01. 06. 2012
den_deti_MG_9396

Uhlíř s Nesvadbou bavili děti z Prahy 3 na Jiřáku

01. 06. 2012
ping_pong_MG_3518

Sobota na Parukářce patřila ping-pongu

04. 06. 2012
Další zprávy
Login