Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Uhlíř s Nesvadbou bavili děti z Prahy 3 na Jiřáku

Písničky Jaroslava Uhlíře a vystoupení Michala Nesvadby udělalo radost dětem na oslavách Dne dětí, které pro ně na náměstí Jiřího z Poděbrad připravila městská část Praha 3 již v předvečer ve čtvrtek 31. května.

Bohatý program se soutěžemi, hrami a písničkami tu zahájil zástupce starosty pro školství Jiří Matušek. Soutěžní program však neprobíhal pouze na hlavním jevišti. Po celém náměstí bylo rozmístěno dvanáct stanovišť, na kterých děti plnily nejrůznější úkoly a mohly vyhrát řadu cen a dárků.

Děti si mohly vyzkoušet svoji zručnost v řadě rukodělných dílen, ať už při výrobě pečetí a ražbě mincí, při skládání ze stavebnice nebo s barvami. Mohly navštívit i stánek mysliveckého spolku a prohlédnout si ptačí dravce. Modeláři z Hradce Králové zase předváděli věrné zmenšeniny vozidel nejrůznějších typů.

Na koních se předvedla republiková i městská policie, do svého vozu nechali malé návštěvníky nahlédnout i hasiči. Závodilo se na koloběžkách a nechybělo ani divadelní představení souboru Romaneto.

Svými písničkami potěšil děti i jejich dospělý doprovod Jaroslav Uhlíř a velký potlesk sklidilo vystoupení Michala Nesvadby. Odpoledne na Jiřáku věnované dětem k jejich svátku vyvrcholilo losováním o množství zajímavých výher.

Výpis všech článků

Další zprávy

ping_pong_MG_3518

Sobota na Parukářce patřila ping-pongu

04. 06. 2012
IZS_MG_3660

Den integrovaného záchranného systému na ZŠ Chmelnice

06. 06. 2012
prechody_MG_3718

Dva přechody v Jeseniově ulici čekají úpravy

06. 06. 2012
Další zprávy
Login