Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Přeskočit na hlavní obsah

Sobota na Parukářce patřila ping-pongu

Ostrým testem prošlo v sobotu 2. června nové sportoviště, které v jednom z nejoblíbenějších žižkovských parků vyrostlo za podpory třetí městské části. Na neformálním ping-pongovém turnaji, který zde proběhl pod záštitou místostarosty Pavla Sladkovského, změřilo síly několik desítek hráčů ze všech koutů Prahy 3 i z jiných městských částí.

Nové betonové stoly, instalované v blízkosti dětského hřiště Vrch sv. Kříže II, přilákaly na Parukářku milovníky ping-pongu z celé metropole. Kolem zelených obdélníků změřilo od 11 dopoledne do 18 hodin vpodvečer síly téměř 40 vyznavačů tohoto populárního sportu. Mezi účastníky všech věkových kategorií zavítal krátce po poledni také místostarosta Pavel Sladkovský, aby na vlastní kůži prověřil funkčnost herních prvků i kvality vybraných hráčů.

V silné konkurenci ale nakonec nejvíce zabodovaly zástupkyně krásnějšího pohlaví, které zcela opanovaly horní část výsledkové listiny. Obsadily totiž nejen třetí a druhé místo, ale také místo první, které s pohárem a zajímavými věcnými cenami pro absolutního vítěze turnaje získala Tereze Pálová. Vyhlášení konečných výsledků celodenního sportovního klání následně odstartovalo neformální oslavu, která probíhala v  Paláci Akropolis.

Nové venkovní sportoviště, které zahrnuje dva betonové stoly umístěné na speciálním protiskluzovém sportovním povrchu, je určeno široké veřejnosti všech věkových kategorií, a to zcela bezplatně a v kteroukoli denní dobu.

 

Výpis všech článků

Další zprávy

IZS_MG_3660

Den integrovaného záchranného systému na ZŠ Chmelnice

06. 06. 2012
prechody_MG_3718

Dva přechody v Jeseniově ulici čekají úpravy

06. 06. 2012
IMG_3730

Novou cyklomapu metropole dostanete na žižkovské radnici

07. 06. 2012
Další zprávy
Login