Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Den integrovaného záchranného systému na ZŠ Chmelnice

Jak to vypadá uvnitř hasičského vozu, co všechno dovede služební policejní pes nebo jak správně poskytnout první pomoc. To se dozvěděli žáci Základní školy Chmelnice ve středu 6. května při Dni integrovaného záchranného systému, který na škole připravili záchranáři, hasiči a policisté ve spolupráci s žižkovskou radnicí.

Základní školu vedle Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy navštívili také pracovníci městské, republikové a vojenské policie, členové Českého červeného kříže a psovodi. Děti se tak dozvěděly, jak fungují a co je posláním jednotlivých složek integrovaného záchranného systému.

V letošním roce se jedná již o čtvrtou školu, na které se uskutečnila přehlídka práce záchranářů, policistů a hasičů. Minulý týden obdobná akce proběhla v Mateřské škole Jeseniova 204.

Výpis všech článků

Další zprávy

prechody_MG_3718

Dva přechody v Jeseniově ulici čekají úpravy

06. 06. 2012
IMG_3730

Novou cyklomapu metropole dostanete na žižkovské radnici

07. 06. 2012
Bez obrázku

Výzva č. 384 - garáže a garážová stání

08. 06. 2012
Další zprávy
Login