Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Novou cyklomapu metropole dostanete na žižkovské radnici

Pokud někomu nevyhovuje jízda autem nebo MHD, může zvolit i alternativnější cestu po Praze: jízdu na kole. Jako vhodného průvodce můžete využít Cyklomapu Prahy, kterou získáte zdarma také na žižkovské radnici.

Modernizovaná Cyklomapa Prahy přináší nejkvalitnější a nejaktuálnější výběr praktických tras pro jízdu na kole, které rozšiřují stávající síť značených cest o rozmanitý výběr vedlejších uliček, parkových cest, nepoužívaných chodníku nebo jiných zkratek. Specializuje se na vyznačení cyklostezek a cyklopruhů, doporučuje prověřené cyklotrasy těm, kdo chtějí jednak ušetřit čas strávený v MHD, anebo si mají chuť prohlédnout Prahu a její okolí po své vlastní ose. Přehledná a praktická cyklomapa nabízí téměř jakoukoli vhodnou cestu po městě, ať už se to týká tras skrze centrum Prahy, anebo její okrajové části.

„Cyklomapa je zdarma, bohužel jsme zatím z hlavního města obdrželi pouze limitovaný počet asi 200 kusů,“ uvedl mluvčí žižkovské radnice Jan Sotona, který tak doporučuje zájemců, aby si s vyzvednutím pospíšili.

Cyklomapu Prahou si můžete vyzvednout od pondělí 11. června na adrese: Radniční noviny Prahy 3, Lipanská 7, Praha 3 (zast. tram. 5, 9, 26 Lipanská) a to v pondělí během otevíracích hodin od 9.00 do 16.00 hodin, ostatní dny ve stejných hodinách po zaklepání. 

Výpis všech článků

Další zprávy

Bez obrázku

Výzva č. 384 - garáže a garážová stání

08. 06. 2012
DSC_5230

Prezidentka Švýcarska navštívila Národní památník na Vítkově

08. 06. 2012
logo_paleckovaskolka

Palečkova předškolka nově v novém

11. 06. 2012
Další zprávy
Login