Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Zprávy

masopust

Žižkov se oddá masopustnímu veselí

Masopust si letos Praha 3 připomene v neděli 11. února. Nebude chybět průvod masek, slavit se bude hlavně na Kostnickém náměstí a v Čajkovského ulici.

07. 02. 2024
DSC 6093

Advent nabídne koncerty klasiky i koledy z Mexika

Předvánoční atmosféra na Trojce se ponese především v hudebním duchu. Nebude ale chybět ani mikulášská pátračka pro děti, beseda nebo tradiční rybí polévka.

04. 12. 2023
Sullivan Fortner zesvětlit

Atrium se poveze na vlně jazzu

Stejně jako každý rok rozezní i letos na podzim Prahu tóny špičkových klavírních virtuosů. Tradiční svátek jazzového piana zavítá taky na Žižkov.

07. 11. 2023
Zemlinskeho kvarteto, SPORCL ARTS 08, foto  Ilona Sochorova

Hudební podzim na Trojce nabídne mix žánrů

Na začátku října odstartuje znovu po roce tradiční festival hudby. V rámci pěti koncertů uslyšíte klasiku, šansony, ale i legendárního Josefa Zímu.

03. 10. 2023
Login