Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Prázdniny aktivně

Srpnem nám začala druhá polovina prázdnin. Aktivně ji lze trávit také přímo na Praze 3. Slibované slunečné počasí nabízí možnosti aktivního odpočinku přímo v naší městské části.

koupalištěIdeální možností je využití Sportovního a rekreačního areálu Pražačka. Areál nabízí několik bazénů, tělocvičnu, sportoviště pro volejbal, tenisové kurty, dopravní a dětská hřiště, a mnoho dalšího.Opomenout nelze samozřejmě park Rajská zahrada, kde naleznete venkovní posilovnu, víceúčelová i dětská hřiště a je to ráj uprostřed Prahy.

Více o nabízených aktivitách naleznete na stránkách Sportovního a rekreačního areálu Pražačka – www.prazacka.cz

Výpis všech článků

Další zprávy

Cviceni2

Září v klubu Remedium

05. 08. 2016
parkovani_MG_5735

Nové Zóny placeného stání představil workshop před Poliklinikou Jarov

10. 08. 2016
IMG_5887

Praha 3 chce podpořit realizaci výstavby pavilonu Alfonse Muchy na vrchu Vítkově pro Slovanskou epopej

11. 08. 2016
Další zprávy
Login