Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Září v klubu Remedium

Elixír mládí zůstal sice nesplněným snem Rudolfa II., ale jistý odvar z něho užívá každý, kdo dělá to, co ho baví. A právě v září má Klub Remedium pro seniory velkou nabídku takových činností. A k tomu jako bonus dobrou partu.

370973_195116_Cviceni2.jpg

Zájemci si mohou vybírat z velké nabídky kurzů. Rehabilitační a relaxační cvičení pro ty, kteří se do formy chtějí dostat. Kondiční cvičení pro ty, co už ve formě jsou. Kruhové tance, jóga, pilates a taichi – a to je jen stručná nabídka pohybových aktivit. Protože se mnozí senioři internetu a počítače už dávno nebojí, nabízíme kurzy pro pokročilé, mírně pokročilé, ale nezapomínáme ani na začátečníky. Vyberte si: Komunikace na internetu, ochočení chytrého telefonu, aby byl dobrým služebníkem svého pána, počítačové kurzy, Windows 10, tolik populární sociální sítě nebo překročení magického prahu digitální fotografie. Senior, který chodí k nám, může pak leccos vysvětlit i svým vnukům. J

370954_195115_Arte2.jpg

Pro duchovně zvídavé chystáme pravidelné setkávání s panem Jaromírem Strádalem, farářem církve Českobratrské, o veselých i vážných tajemstvích života, jejichž jsme součástí.

Trénování paměti, jazyky (angličtiny různé úrovně, francouzština, španělština, němčina) a pořádný kus umění v ARTE dílně. Hlásit se můžete do vyčerpání kapacity kurzů. Více informací na webu vstupujte.cz.

Co je ale podstatné, do Klubu se nechodí jen na kurzy a cvičit. Můžete přijít jen tak – na kus řeči, na kávu, poznat nové tváře, podělit se o své starosti. U nás se nikdo necítí sám a stále je o čem povídat.

370993_195118_DSC00882.jpg

Příležitostí rozhlédnout se u nás bude DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 22. září od 10 do 17 hodin. Přivítáme vás v Táboritské 22 na Praze 3 u Olšanského náměstí. Budou tu na vás čekat někteří naši lektoři a odborní pracovníci, kteří nejen představí činnost Klubu, ale také vám nabídnou kávu nebo čaj.

Otevírací doba Klubu je v září od pondělí do čtvrtka 9 - 18 hodin. Pokud se chcete na cokoli zeptat, bez obav volejte 222 712 940.

Výpis všech článků

Další zprávy

parkovani_MG_5735

Nové Zóny placeného stání představil workshop před Poliklinikou Jarov

10. 08. 2016
IMG_5887

Praha 3 chce podpořit realizaci výstavby pavilonu Alfonse Muchy na vrchu Vítkově pro Slovanskou epopej

11. 08. 2016
IMG_5985

Svůj podpis do knihy cti připojila uznávaná neuroložka Hana Krejčová

12. 08. 2016
Další zprávy
Login