Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Zdemoloval zastávku

Na autobusovou zastávku Třebešín vyjela v neděli 7. 2. 2021 těsně před půlnocí autohlídka z Prahy 3. Podle oznamovatele měl zde muž ničit přístřešek.

Pokus schovat se, ani následný útěk, mladému muži nevyšly. Ve Zvěřinově ulici mu došel dech a strážníci mu nasadili pouta. Osmadvacetiletý muž se k poničení zastávky strážníkům vzápětí přiznal. Uvedl, že byl u kamaráda, kde popíjel, a když přišel na zastávku a viděl kolem sebe ty luxusní domy, kde bydlí samí milionáři, naštvalo ho to. Při orientační dechové zkoušce nadýchal 1, 62 promile. Státní policie vyloučila spáchání trestného činu, proto se všemi zjištěnými přestupky muže budou zabývat jednotlivé správní orgány.

Sdílet:

MP

09. 02. 2021

Login