Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Po odstrčení strážníka skončil v poutech

Podnapilý muž v tramvaji na Praze 3 obtěžoval neznámou ženu, hlídkující strážníci muže po krátké potyčce usměrnili.

Ve středu 21. 4. 2021 si podnapilý muž v tramvaji na Praze 3 přisedl k neznámé ženě a snažil se s ní navázat hovor, přitom si stahoval respirátor z obličeje. Žena se obrátila na strážníky, kteří prováděli v tramvaji hlídkovou činnost, se žádostí o pomoc s tím, že ji muž obtěžuje. Hlídka vystoupila s mužem z tramvaje a vyzvala ho k prokázání totožnosti. To odmítl a chtěl z místa odejít. Na opakovanou výzvu reagoval tak, že svým tělem odstrčil jednoho ze strážníků a snažil se pokračovat v chůzi. Když strčil do strážníka podruhé, skončil na zemi v poutech. Po použití donucovacích prostředků se uklidnil a začal s hlídkou spolupracovat. Své jednání vysvětlil 40letý muž tím, že je podnapilý a chtěl si se ženou jen popovídat, za fyzický kontakt se strážníkovi omluvil. Podezření ze spáchání přestupků budou řešit příslušné správní orgány.

 

Sdílet:

MP Praha

26. 04. 2021

Login