Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Vražda ve stádiu pokusu

Kriminalisté krajského ředitelství Policie České republiky prověřují závažný trestný čin devětadvacetiletého muže, jemuž hrozí osmnáctiletý trest odnětí svobody.

Ten byl podezřelý ze spáchání trestného činu vražda ve stádiu pokusu. Incident se stal ve čtvrtek 20. srpna na Žižkově v odpoledních hodinách. Hledaný nožem zaútočil na poškozeného a způsobil mu bodnořezná poranění v oblasti krku. Poté z místa činu utekl neznámo kam. Podezřelý má plnoštíhlou, přibližně 170 cm vysokou postavu.

24. srpna po šesté hodině ráno se podezřelý muž sám dostavil na policejní služebnu v Praze 3. Kriminalisté krajského ředitelství v tentýž den před polednem sdělili devětadvacetiletému muži obvinění pro trestný čin vražda. Pokud bude odsouzen, hrozí mu až osmnáctiletý trest odnětí svobody. V průběhu několika hodin byl podán podnět na jeho vzetí do vazby. Ve věci nadále probíhají standardní úkony trestního řízení.

Sdílet:

<em>por. Mgr. Jan Rybanský</em>

25. 08. 2020

Login