Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Nechtěl opustit erotickou videokabinku

V neděli 11. 10. 2020 krátce po páté hodině ranní přijala městská policie oznámení od zaměstnankyně provozovny nabízející erotické videokabinky, že tam má problém s mladým mužem. Hlídce sdělila, že muž byl při příchodu zcela v pořádku. Když byl v kabince ale déle než hodinu, šla ho vyzvat, aby odešel. Našla ho, jak leží na podlaze a je zřejmě pod vlivem nějaké látky. Mladík s ní odmítal komunikovat a místo opustit. Strážníci museli muže nejprve „probrat“. Jakmile se jim to podařilo, muž zamručel, ať ho nechají být. Pak se začal nekoordinovaně kývat ze strany na stranu a něco nesrozumitelně mumlat. Na dotaz strážníků, zda nepotřebuje pomoc, se postavil a ohnal se po nich rukou. Hlídka ho za pomoci páky svedla na zem a nasadila mu pouta. S ohledem na jeho zdravotní stav pak přivolala záchrannou službu. Ta 25letého muže převezla z důvodu silné intoxikace omamnými látkami do nemocnice. Protiprávní jednání muže bylo strážníky oznámeno správnímu orgánu.

Sdílet:

MP Praha

13. 10. 2020

Login