Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Dlažební kostkou poškodil vůz, strážníkům neunikl

Strážníkům se podařilo vypátrat muže, který rozbil dlažební kostkou čelní sklo u zaparkovaného auta v Orebitské ulici. K jeho dopadení pomohl svědek, díky perfektně podanému popisu.

Muž tmavší pleti, malého vzrůstu, oblečený v džínách a v ruce držící pár bot, tak měl dle svědka vypadat pachatel, který rozbil dlažební kostkou přední sklo u zaparkovaného auta v Orebitské ulici v Praze 3. Po příjezdu hlídky se ale na místě nikdo podobný nenacházel. Strážníci proto vyjeli pátrat po okolí. Asi po deseti minutách narazili ve Štítného ulici na muže, který nejen že odpovídal popisu, ale později byl svědkem označen jako ten, který za doprovodu vulgarit vrhl zmíněnou kostku. Po zadržení 43letého podezřelého chyběla na místě pouze majitelka, kterou se podařilo strážníkům dohledat a přivolat. Žena však nebyla schopná odhadnout výši způsobené škody. Protože nebylo možné vyloučit spáchání trestného činu, případ si převzala Policie ČR.

Sdílet:

MP Praha

19. 11. 2020

Login