Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Poznáte útočníka?

Pražští kriminalisté pátrají po totožnosti muže, který 7. 3. 2022 kolem dvaadvacáté hodiny v Seifertově ulici napadl s nožem v ruce poškozeného a odcizil mu českou i dolarovou hotovost v celkové výši několika tisíc korun

Poškozený, který v České republice žije dlouhodobě, chtěl večer odjed přes Lvov do Kyjeva za rodinou. Z tohoto důvodu si zakoupil lístek a navštívil kontaktní centrum na Hlavním nádraží, kde získal potřebné informace k odjezdu a následně uvnitř čekal na příjezd vlaku. Po nějaké době vyšel ven před budovu nádraží si zakouřit. Tam ho kontaktoval muž, který se představil a uvedl, že je dobrovolník a nabídl poškozenému pomoc. Ten pomoc přivítal, společně pak před odjezdem vypili několik skleniček alkoholu. Ve stanovenou dobu pak poškozeného doprovodil na perón, odkud měl vlak na Ukrajinu odjíždět. Vlak tam však ještě nebyl, což podezřelý vysvětlil jeho zpožděním. Společně se pak vydali směrem k Seifertově ulici, kde následně došlo k přepadení.

Pokud útočníka poznáváte nebo víte, kde se nachází, kontaktujte linku 158. Výzva platí i pro samotného podezřelého, aby se dostavil na policejní služebnu a své jednání vysvětlil.

Stáhněte si

foto 1 (2)
10. 03. 2022
392 kB
foto 2 (2)
10. 03. 2022
426 kB

Sdílet:

por. Mgr. Jan Rybanský

08. 03. 2022

Login