Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Pestrá kriminální minulost a kradené auto zřejmě stály za ujetím od nehody. Cestou řidič naboural minimálně dalších šest aut

Rozbil cizí auto, ale škodu řešit nehodlal. Když se ho strážníci pokusili zastavit, začalo pronásledování ulicemi Prahy 3. Bezohledný řidič při své zběsilé jízdě vjel několikrát do protisměru, a pak i na chodník.

Nakonec vyskočil z jedoucího auta a zmizel mezi domy. Strážníci ho ale stejně našli a 37letý muž skončil s pouty na rukou.

Vše začalo krátce po 16. hodině v Roháčově ulici. Strážník zaslechl zvuk připomínající malou dopravní nehodu a na konci ulice spatřil auto s poškozeným zpětným zrcátkem. Svědci nehody uvedli, že řidič bílé dodávky z místa ujel. Podrobně i popsali, jak dotyčný vypadal. Strážník pomocí vysílačky informoval další hlídky v terénu. Jedna z autohlídek uvedené vozidlo začala pronásledovat. Řidič jel velmi rychle, agresivně a nebezpečně. Projel několikrát protisměrem, neváhal vjet ani na chodník. Pak přibrzdil, vyskočil z auta a dal se na útěk. Přitom poškodil zaparkovaná auta. Další hlídka pak muže zadržela v křižovatce ulic Seifertova a Přibyslavská. Kvůli opakovaným pokusům o útěk mu posléze strážníci nasadili také pouta. Případ si převzala státní policie.  

Událost se stala ve středu 19.7.

 

 

Sdílet:

Irena Seifertová, MP Praha

24. 07. 2023

Login