Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Kriminalisté obvinili zadrženého muže z vraždy v baru v ulici Hartigova

Policisté 45letému muži sdělili obvinění a v případě prokázání viny mu u soudu hrozí až 18 let za mřížemi.

Kriminalisté případ, při kterém přišel o život 45letý muž poté, co ho měl druhý 45letý muž bodnout nožem do hrudníku, zpočátku kvalifikovali jako trestný čin těžké ublížení na zdraví s následkem smrti, ale po provedeném šetření vyplynuly na povrch skutečnosti, kvůli kterým případ překvalifikovali na vraždu.

V neděli 45letému muži sdělili obvinění a tomu tak v případě prokázání viny u soudu hrozí až 18 let za mřížemi.

K činu došlo v sobotu odpoledne 21. 10. 2023 v hospodě v ulici Hartigova. Mezi dvěma 45letými muži mělo dojít ke slovní rozepři, která vygradovala v napadení nožem.

Přivolaní záchranáři ještě marně bojovali o život pobodaného muže. Lékař byl však nucen konstatovat u něj smrt. Kriminalisté pak u zemřelého nařídili soudní pitvu.

Muž podezřelý z tohoto činu zůstal na místě, kde byl také přivolanými policisty zadržen.

Sdílet:

Policie ČR

26. 10. 2023

Login