Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Ani zapečetěný objekt policejní páskou muže neodradil

Když 28. 11. 2023 ve dvě hodiny ráno procházela hlídka strážníků ulicí K Vrcholu, všimla si na jednom z domů porušené policejní pásky. Proto pojala podezření, že by se v domě mohla nacházet osoba nebo i osoby, které tam nemají co dělat. Na místo si proto přivolala posilu a vyrozuměla státní policii. Strážníci se pak strategicky rozmístili kolem domu, aby pachateli zabránili v případném útěku. Zanedlouho se otevřela branka a v ní se objevil muž s batohem na kolečkách. Jakmile spatřil strážníky, odhodil batoh na zem a utíkal zpět k domu. Hlídka ho během chvilky za pomoci donucovacích prostředků zpacifikovala a následně mu nasadila také pouta. Po příjezdu policejní hlídky strážníci společně s ní ještě celý objekt zkontrolovali. Třicetiletého muže si pak k dalšímu opatření převzali policisté.

Sdílet:

MP Praha

29. 11. 2023

Login