Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Loupež ve večerce

Na Tři krále odpoledne přepadl zatím neznámý lupič večerku v Biskupcově ulici v Praze 3. Maskovaný vešel do prodejny kolem čtrnácté hodiny a zamířil rovnou k pokladně. Na ženu za pultem pak namířil krátkou střelnou zbraň, pravděpodobně pistoli, a požadova

Popis podezřelého: Muž světlé pleti ve věku kolem 28let, 180—185cm vysoký, střední postavy. Oděn do modré bundy s kapucí na hlavě, pod ní černá čepice a na obličeji rouška černé barvy s piktogramy několika listů marihuany v barvě duhy. Na nohou měl šedé kalhoty a světlé, možná oranžové sportovní boty s emblémy zn. Adidas. V pravé botě byla navlečena tkanička reflexně červené, v levé botě reflexně žluté barvy. Na zádech měl střední batoh (působí jako z režného plátna – retro styl) šedavé nebo khaki barvy, který je celý lemován úzkým proužkem v barvě nevyčiněné kůže.

Ačkoli byl muž maskován, věříme, že by mohl být poznán pro nápadné boty, batoh a také roušku. Pokud máte informace k případu nebo znáte totožnost podezřelého, kontaktujte linku 158.

Podezřelý je ozbrojen a při zadržení by mohl být nebezpečný. Pokud bude dopaden a odsouzen, hrozí mu desetiletý trest odnětí svobody.

Stáhněte si

loupez v vecerce - 2021-01 - foto 2
01. 03. 2021
809 kB
loupez v vecerce - 2021-01 - foto 1
01. 03. 2021
685 kB

Sdílet:

por. Mgr. Jan Rybanský

30. 01. 2021

Login