Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Zprávy

beranova

Tereza Beranová: Chceme v dětech probudit zvědavost

Výstava Tělo v těle, která je k vidění v žižkovském Atriu, má i vzdělávací funkci. Čím vším je unikátní, popisuje lektorka Tereza Beranová.

09. 07. 2024
4

O prázdninách se na Trojce nebudou nudit děti ani dospělí

Na všechny, kdo se rozhodnou trávit léto ve městě, čeká pestrá nabídka koncertů, výstav, filmů, ale i zajímavé sportovní aktivity. Stačí si vybrat.

03. 07. 2024
DSC02535

Na Trojce proběhlo školení vedoucích školních jídelen a kuchařek

V prvním červencovém týdnu se jako každý rok uskutečnilo školení pro kuchařky a vedoucí jídelen z Prahy 3, a to ve školní jídelně Chmelnice.

03. 07. 2024
DSC02582

Nová školka na Vackově se připravuje na své první otevření v září

V úterý 2. července si Městská část Praha 3 převzala za účasti starosty Michala Vronského, místostarosty Pavla Dobeše a Filipa Málka nově vystavenou mateřskou školu.

03. 07. 2024
Login