Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Oslavte konec školního roku v kempu na Pražačce aneb Hurá na prázdniny

Konec školního roku se blíží a na děti čekají krásné dva měsíce prázdnin. Oslavit jejich příchod můžou děti společně s rodiči v pátek 27. června v kempu Pražačka. Vstup na akci je zdarma.

224487_109464_hura_prazdniny.jpg

Pražský kemp, Camp Žižkov Prague a sportoviště Pražačka zde připravili zábavný den plný hudby, soutěží a her. Akcí pro celou rodinu, která startuje ve 14.00 hodin, bude provázet moderátor Petr Kumpfe a ve večerních hodinách vystoupí v Indian baru populární mladá zpěvačka Bára Zemanová se svojí doprovodnou kapelou. Na akci proběhne také sbírka Sdružení Linky bezpečí na podporu jejích služeb.

Děti se mohou těšit na pestré tradiční soutěže jako je skákání v pytli, běh s pingpongovými míčky na lžíci, malování obrázků, závod v běhu nebo na dětskou diskotéku, která odstartuje úderem 16 hodiny. V průběhu dne si také mohou nechat namalovat na obličej indiánské motivy nebo roztomilé kresby obličejů zvířátek. Pro dospělé bude na fotbalovém hřišti v areálu Pražačka připravena exhibice s obřími nafukovacími míči BumperBalls, kde si zájemci mohou vyzkoušet fotbalové či nohejbalové prvky v nafukovacích míčích na svém těle.

Výpis všech článků

Další zprávy

_MG_8784

Další ročník Student Cupu opět poradí, co dál po škole

23. 06. 2014
foto6

Tomíci z žižkovského oddílu TOM S.T.A.N vyhráli mezioddílový víceboj

24. 06. 2014
IMG_4736

Mladí házenkáři ze Žižkova slaví po roce další titul

25. 06. 2014
Další zprávy
Login