Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Další ročník Student Cupu opět poradí, co dál po škole

Dne 25. června proběhne další ročník sportovně-vzdělávacího dne Student Cup SŽDC 2014 pro žáky 7. a 8. tříd základních škol ve sportovním a rekreačním areálu Pražačka od 8.30 do 15 hodin. Akce se koná pod záštitou zástupkyně starostky Miroslavy Oubrechtové.

„V rámci Student Cupu SŽDC představíme zábavnou formou nejen jednotlivé technické profese, ale i střední školy a jejich studijní obory. Zároveň se jedná o zábavný soutěžní den, zakončený vyhlášením vítězů jednotlivých disciplín s předáním pohárů, medailí a hodnotných darů,“ uvedla za Správu železniční dopravní cesty Eva Matějková.

Účastníci budou mít možnost vyzkoušet si na vlastní kůži taktický zásah hasičů včetně vědomostních textů, bootcampu a obří koule Wipeout. Pro žáky je připraveno také mnoho lákavých odměn, jako tablet značky Apple, čtečka knih, MP3 přehrávač.

Akce je průlomová nejen z pohledu samotné SŽDC, ale i na poli českého školství a personalistiky. Není totiž běžné, aby státní instituce podobné velikosti a významu takto široce představovala studentům technické studijní obory a aktivně jim nabízela spolupráci a podporu.

V letošním roce se akce zúčastní 280 žáků ze škol v Praze. Více naleznete na www.szdc.cz.

Výpis všech článků

Další zprávy

foto6

Tomíci z žižkovského oddílu TOM S.T.A.N vyhráli mezioddílový víceboj

24. 06. 2014
IMG_4736

Mladí házenkáři ze Žižkova slaví po roce další titul

25. 06. 2014
IMG_2325

Student Cup představil technické profese a rozdával ceny

26. 06. 2014
Další zprávy
Login