Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Tomíci z žižkovského oddílu TOM S.T.A.N vyhráli mezioddílový víceboj

Žižkovší tomíci, tedy konkrétně kluci a holky z oddílu TOM S.T.A.N., se celý školní rok rozhodně nenudili. Nejen že během roku řešili archeologické záhady a potýkali se s alchymistickými pokusy, ale jezdili také na mnoho výprav po celé České republice a na několika z nich se potkali také s dalšími oddíly tomíků.

224772_109540_foto5.jpg

V letošním roce se totiž uskutečnil první ročník mezioddílového víceboje, který se skládal z pěti různých disciplín, ve kterých se utkávali tomíci ze Žižkova, České Lípy, Kladna, Poděbrad, Kamenického Šenova, Turnova, Brandýsa nad Labem i z dalších měst. Názvy oddílů byly také úsměvné. Byli zde Dakoti, Robinsoni, Máci, Magneti, Veverci, Roháči, ale také Stopaři, Chippewáci a jiní. A v čem se soutěžilo? Nejdříve v listopadové detektivní hře od Jaroslava Foglara s názvem Vyzvědači v temných uličkách, letos se konala v Mladé Boleslavi, následoval pak velký lednový turnaj ve florbale s názvem  „Florbalový dršmaš“ v Brandýse nad Labem. Počátek jara patřil Jiráskovu divadlu v České Lípě na divadelním festivalu „Cimrman by se divil“, kde tomíci sehráli představení „Uvař TO!“ a ukázali realitu kuchařských šou. Předposlední akce byla v režii tomíků, a to turnaj ve hře podobné baseballu, ve hře zvané Gorka Morka. Turnaj nesl jméno „VODPAL TO!“ a tomíci ho uspořádali v Českém Šternberku. Poslední akcí, která proběhla minulý týden, byl víkend plný her v Pleskotech v Českém ráji.

224707_109535_foto3.jpg

"Podařilo se nám zvítězit ve florbale, Gorce Morce i na závěr v Pleskotech, navíc jsme obsadili druhé místo ve Vyzvědačích. V celkovém součtu nám tedy patřilo prvenství s obřím náskokem. Naše klubovna nám přetéká trofejemi a my se už teď těšíme na další ročník, kde svou kůži opět nedáme zadarmo a kde se budeme opět hrdě hlásit k našemu působišti, pražskému Žižkovu," pronesla vedoucí oddílu Kateřina Šejtková.

Více informací o oddílu naleznete na adrese

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_4736

Mladí házenkáři ze Žižkova slaví po roce další titul

25. 06. 2014
IMG_2325

Student Cup představil technické profese a rozdával ceny

26. 06. 2014
IMG_2455

Praha 3 oceňovala své nejlepší učitele a učitelky

27. 06. 2014
Další zprávy
Login