Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Mladí házenkáři ze Žižkova slaví po roce další titul

Starší žáci klubu národní házené Spoje Praha po roce opět vyhráli středočeskou oblastní soutěž a na krku se jim znovu houpají zlaté medaile. Pro žižkovskou házenou je to obrovský úspěch.

224960_109597_IMG_5213.jpg

Zlatá medaile v kategorii staršího žactva se na Žižkově objevila naposledy před více než 20 lety a nyní hned dva roky po sobě. Kluci z KNH Spoje Praha se během sezóny neustále přetahovali o první tři místa s družstvy Bakova nad Jizerou a pražskými Čakovicemi, nakonec se však ukázalo, kdo je ve středních Čechách nejlepší.

224905_109595_IMG_4723.jpg

"Díky dlouholeté práci s mládeží se nám daří dosahovat skvělých výsledků nejen v kategorii starších žáků, ale i v dalších kategoriích. Stejně stará děvčata se totiž umístila na bronzové příčce a na začátku června reprezentovala MČ Prahu 3 na Poháru ČR v Žatci. Bronzovou medaili získali rovněž naši nejmladší házenkáři a to smíšené mladší žactvo, které po výborných výkonech v jarní části soutěže obsadilo také 3. bronzové místo. Naše letošní úspěchy můžeme uzavřít 2. místy družstev mužů i žen našeho oddílu," uvedla Ladislava Janková, prezidentka KNH Spoje Praha.

Národní házená má na Žižkově dlouholetou tradici, ve sportovním areálu Balkán se hraje již od 50. let a jak je vidět tak roky současné, jsou pro národní házenou v Praze 3 velmi úspěšné. Od začátku září se budou opět přijímat děti již od 5 let. Více informací naleznete na webových stránkách oddílu

Výpis všech článků

Další zprávy

IMG_2325

Student Cup představil technické profese a rozdával ceny

26. 06. 2014
IMG_2455

Praha 3 oceňovala své nejlepší učitele a učitelky

27. 06. 2014
IMG_2536

Děti slavily začátek prázdnin v kempu na Pražačce

30. 06. 2014
Další zprávy
Login