Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Rezignace na členství v klubu

Tomáš Štampach (Svobodní), opoziční zastupitel

Vážení sousedé, dovoluji si využít svůj příspěvek k informování a vysvětlení kroku týkajícího se mé rezignace na členství v zastupitelském klubu Koalice pro Prahu 3. Jak již jistě někteří z vás vědí, začátkem června jsem se rozhodl ukončit své působení ve stávajícím klubu Koalice pro Prahu 3 a stal jsem se nezařazeným zastupitelem. Důvod? Ten je zcela prostý a prozaický. ODS a KDU-ČSL neprojevily zájem o pokračování spolupráce se Svobodnými pro nadcházející volební období. Osobně mě mrzí, že ODS a KDU-ČSL si do podzimních voleb ponechávají značku Koalice pro Prahu 3. Toto byl totiž projekt tří stran s vizí dlouhodobé spolupráce. Pokud se tedy zmíněné dvě strany rozhodly se Svobodnými dále nespolupracovat, měly zároveň nechat v zapomnění i název Koalice pro Prahu 3 a zvolit si nové volební jméno. Řada občanů má totiž pod názvem Koalice pro Prahu 3 zafixovány i Svobodné, a mohou tak být uvedeni v omyl. Aby Svobodní dali co nejvíce najevo, že s novou Koalicí pro Prahu 3 již nemají nic společného, nezbylo mi jiné řešení než opustit stávající zastupitelský klub a s tímto seznámit co nejvíce občanů naší městské části. I přes výše uvedené přeji kolegům z ODS a KDU-ČSL do voleb hodně štěstí. Veškerá naše spolupráce byla vždy vysoce profesionální a korektní a toho si velmi vážím. Takže za toto vám, kolegové, děkuji! Závěrem všem čtenářům přeji pohodové léto a zasloužený odpočinek. V září se pak budu těšit na vzájemné setkávání u stánků Patrioti pro Prahu 3, kde bude příležitost probrat věci, které vás na naší Trojce těší i netěší.

Login