Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Opět kandidujeme spolu s KDU-ČSL a Soukromníky

Alexander Bellu (Koalice pro Prahu 3), opoziční zastupitel

Milí čtenáři, mnozí jste již mohli zaregistrovat první billboardy ve veřejném prostoru. Potvrzuji, že jsme se opět domluvili s KDU-ČSL a Soukromníky a na podzim kandidujeme spolu pod značkou Koalice pro Prahu 3. Na celostátní úrovni se ukázalo, že spojování středopravicových sil má cenu. Porazili jsme Andreje Babiše a vládu založenou na populismu a rozhazovačném hospodaření. Bohužel za rozhazovačných posledních osm let této éry platíme hlavně dnes. Proto je čas tahat za brzdu a dělat i nepopulární rozhodnutí nejen na celostátní úrovni. Jsem rád, že jsme získali úžasnou lídryni Ivu Vojtkovou. Disidentku, která nikdy neuhnula. Bojovala neúnavně proti komunistům, za což ji nakonec odsoudili za pobuřování. Jsem si jist, že se stejnou vervou bude hájit zájmy svých sousedů z Prahy 3. Již mnohokrát ukázala, že umí nalézt shodu a dojít k dohodě. Snaží se spojovat a ví, že bezpečnost obyvatel má být na prvním místě. Já budu Ivě osobně krýt záda a moc se těším na spolupráci. Je to ten typ osobnosti, která má být v politice a kterou Praha 3 potřebuje. Za sebe dodávám, že v následujících letech musíme řešit krizi v dopravě, zlepšit bezpečnost a zavést nová parkovací místa jednáním o celopražské modré zóně, tak aby bylo parkování opravdu dostupné. Radnice musí pomoci s rostoucími cenami energií a nájmy. Zkrátka myslet na naše občany. Všem, kdo by chtěli sledovat naše kandidáty a to, na čem pracujeme, doporučuji najít si na facebooku Koalici pro Prahu 3 a začít nás sledovat. Dovolte mi popřát vám a vašim ratolestem hezké prožití léta a budu se s vámi těšit v září na viděnou v ulicích.

Login