Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Na vašem soukromí nám záleží

My, Městská část Praha 3, IČO 00063517, používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. pro zlepšení kvality našich webových stránek a jejich obsahu. Kliknutím na tlačítko „Povolit vše“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu.

Přeskočit na hlavní obsah

Na Czech Bowl změřily svoje síly nejlepší české týmy amerického fotbalu

Stadion v Seifertově ulici zažil nebývalou věc. Na jeho trávníku bojovaly ve finále České ligy nejlepší týmy tuzemského amerického fotbalu. Vítězem se stal tým Prague Black Panthers.

370118_194495_Starostka_bowl.png 369745_194073_Czech_1.jpg

Netradiční podívaná se konala 23. července a návštěvníkům nabídla maximální výkon hráčů a skvělou zábavu týmů Prague Lions a Prague Black Panthers. Dokonalé přihrávky, pokusy o field goal tj. kop ze hry, touchdowny, běžecké výkony runninbacků byly v permanenci obou stran, které přišly na zápas dokonale připravené. Areál stadionu bouřlivě fandil oběma stranám, bylo jasné, že na této akci nejde jen o sportovní výkony, ale také užít si zábavu během utkání, které u nás není na denním pořádku.

Proto také pořadatelé hýčkali publikum soutěžemi a atrakcemi ve fanzóně pro děti i dospělé. Kdo viděl americký fotbal poprvé, měl možnost okamžitě se s ním seznámit v podobě dárků ve formě infografiky s pravidly.

23. ročník Czech Bowlu nabídnul jedinečnou atmosféru a Žižkov se  stal na chvíli dějištěm impozantní  hry plné dynamiky, nasazení a maximální týmové souhry.

Výpis všech článků

Další zprávy

ombudsmanka_1245

Senioři v naší městské části mají svého ombudsmana jako jediní v Praze

01. 08. 2016
terasa5v

Prázdniny aktivně

03. 08. 2016
Cviceni2

Září v klubu Remedium

05. 08. 2016
Další zprávy
Login