Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

MŠ Vozová má novou zahradu

Zbrusu nová zahrada plná skluzavek, prolézaček a dalších herních prvků včetně umělého potůčku čekala první školní den na děti z mateřské školy Vozová.

Architekti Jan Červený a Eva Vízková pro ně navrhli  na pozemku okolo školky opravdu dětskou zahradu  plnou originálních prvků, které důmyslně využívají svažitého terénu. Každý pavilon mateřské školy  má nyní svoje vlastní hřiště,včetně hřišťátka na košíkovou a domečku,  takže si zahradě mohou hrát děti ze všech oddělení zároveň. Místo se našlo i na divadelní podium, největší radost měly ale děti z umělého potůčku s mlýnkem a stavidly.

Spolu s nimi si novou zahradu vyzkoušel i místostarosta pro oblast školství Jiří Matušek.  „Rekonstrukce nebyla jednoduchá ani levná, ale výsledek předčil všechna očekávání. Tak ať se dětem i paním učitelkám líbí.“ popřál všem místostarosta Matušek.

Výpis všech článků

Další zprávy

farmarske_trhy_015

Dobrá zpráva pro milovníky jídla a příznivce domácích surovin - farmářské trhy na trojce

06. 09. 2010
Stanky_319

Jiřák se připravuje na první farmářské trhy

07. 09. 2010
trhy_jirak_2

Hit letošního roku – farmářské tržiště – najde své místo na náměstí Jiřího z Poděbrad

08. 09. 2010
Další zprávy
Login