Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje aktuální technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Aktualizovat

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (Další informace)

Přeskočit na hlavní obsah

Jiřák se připravuje na první farmářské trhy

Přípravy na první farmářské trhy Prahy 3 na náměstí Jiřího z Poděbrad jsou v plném proudu. Od pondělí se zde instalují stánky, které jsou v hlavním městě novinkou.

Farmářské tržiště bude mít speciální stabilní prodejní stánky z dílny Ing. arch. Pavla Kocycha z arch. studia Atelier, s.r.o. Stánky budou  součástí unifikovaného městského mobiliáře a jsou určeny pro farmářské trhy v pražské městské památkové rezervaci. Ve složeném stavu mimo tržní dny budou sloužit návštěvníkům jako lavička.

Přípravy finišují před zítřejším slavnostní zahájením provozu nového tržního místa. Od středy 8. září a pak dále pravidelně každou středu a sobotu se všem návštěvníkům otevře stabilní plnohodnotné a pravidelné farmářské tržiště z dílny občanského sdružení Archetyp, na kterém budou moci návštěvníci nakoupit kompletní sortiment farmářských produktů.

Slavnostní zahájení bude zítra v 9.00 hodin a celodenní program s přestávkou na oběd potrvá až do 16.00. Slovem bude přítomné spotřebitele provázet Valerie Zawadská s Pavlem Vránou. Diváci se mohou těšit na živou hudbu, od 14.00 hodin bude pro rodiče a děti program s pohádkami, pouličním divadlem a kouzelníkem.

Výpis všech článků

Další zprávy

trhy_jirak_2

Hit letošního roku – farmářské tržiště – najde své místo na náměstí Jiřího z Poděbrad

08. 09. 2010
Bez obrázku

Farmářské trhy se těší obrovskému zájmu veřejnosti

08. 09. 2010
tanec_ulice_001

Tanec ulice na Pražačce

09. 09. 2010
Další zprávy
Login